Van alles....

3 juli naar de verloskundige geweest..

Hartje was weer luid en duidelijk te horen en mijn bloeddruk was prima. Na mijn bezoek vorige maand 9 juni maakte ik me een beetje ongerust omdat ze zei dat ons kleintje te klein was. Nou had ik 3 weken later de 4D echo en daaruit bleek dat ze gewoon netjes op de gemiddelde curvelijn zat en het qua groei en gewicht gewoon heel goed doet. Nadat ze mijn bloeddruk en de kleine dr hartje had laten horen ging ze voelen, dus ik dacht ik vraag het nog eens en toen zei ze weer dat ons kleintje aan de kleine kant was. Toen vertelde ik dat met de 4D echo juist het tegenovergestelde werd gezegd, dus toen ging ze nog een keer voelen wat blijkt nou mijn baarmoeder zit niet heel hoog, maar is wel breder of zo iets dus misschien komt het daar wel door.

Maandag 6 juli een gesprek bij de arbo gehad want ik meld me de laatste tijd wat vaker ziek omdat ik zo verschrikkelijk moe ben, s'nachts doe ik bijna geen oog dicht van de kramp in mijn kuiten, het onrustige gevoel in mijn benen en de pijnlijke heupen hierdoor ben ik s'ochtends gewoon gebroken en rond een uur of 2 s'middags kan ik mezelf niet meer concentreren en omdat ik met mijn werk altijd ook met hoge geldbedragen bezig ben kan ik mezelf geen fouten permiteren zo dat was het wel zo'n beetje hahaha. De arbo heeft me aangeraden om 2uur minder te werken zodat ik thuis nog even lekker op de bank kan liggen en daarna toch nog iets aan mijn avond heb en ik moet zeggen volgens mij ga ik het zo nog wel 3 weken volhouden. Mijn vakantie begint over 3 weken en daarna loopt dat gelijk over in mijn zwangerschapsverlof. Mijn contract wordt niet verlengd dus we hebben besloten dat ik lekker een jaartje van de kleine ga genieten!!!

Ons prinsesje is overdags lekker druk, maar vooral s'avonds als ik wil gaan slapen!!! Elke avond als mijn vriend en ik naar bed gaan vraagt hij; is ze wakker en dat is eigenlijk altijd wel het geval dan legt hij zn hoofd op mijn buik en dan gaat hij het alfabet zingen, tellen, hij verteld allemaal gekke dingen en zegt 10.000 x papa hahahaha zo lief joh echt als hij dat doet dan voel ik me intens gelukkig!!!

Tot horens!!!

378 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~Mama van Jayleigh en Maylinn~

    Pff.. ben je gewoon eerder vrij dan dat ik ben ;) !! Ik ben jaloers!!

    Liefs

  • laurette

    meid je moet op je zelf letten, hoor! En je mag best een beetje (mis) gebruik maken van het feit dat je zwanger bent! Ik doe ook een beetje rustig aan, ik werk nu nog 50%!! Nou moet ik wel zeggen dat ik moet staan en het ook wel een vrij pittige baan heb. Het kost je werkgever immers helemaal niks!!
    Lief he mijn mannetje doet ook zo lief tegen mij en mijn buik!! Ik heb echt besloten dat ik er nu echt van ga genieten... het zijn immers nog maar +/- 10/12 weekjes!! Dus meid...geniet ervan! Liefs Laurette

  • mamavan2bengeltjes

    Wat leuk om te horen allemaal.erug fijn voor je. Ja die mannen zijn er maar wat gek mee he. Naar de buitenwereld stoer doen maar ondertussen hahaha. Nou geniet ervan meid. En hopelijk kun je het de laatste 3 weken idd goed volhouden.

    xpatricia